Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobic na metin2.sg


Snieg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisaj wystartowałem z metin2.sg mam 18 lv i eq+4 jedynie bron na 15lv+5 teraz mam pytanie jak moe tam zarobic w miarę szybko?:)

Pomogłem DAJ Lubie to!

Opublikowano

Zarobić możesz również na medalach konnych, dobrze się sprzedają.

W ten teges wchodzi bicie metków na 35 lv, kopanie rud, łowienie. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Metiny / ulepszacze (żółcie niedźwiedzia itd.) oraz zwyczajny exp (z rękawicą często lecą itemy z hp)

Ile kosztuje zólc niedzwiedzia z+ a ile bez?

Pomogłem DAJ Lubie to!

Opublikowano

najlepiej wypełniac reklamy posiedzisz z 1 dzien masz TP (z pl SM) na eq +9 całe

softuser.jpg

Dawajcie + jeżeli pomogłem to nic nie kosztuje.

Jeżeli potrzebna pomoc pw pomagam tyle ile w mojej mocy.

I love Rock.

Opublikowano

200k

 

 

Bicie metków na 15 lvl z rękawicą złodzieja sellanie całego dropu i kupywanie gotowego eq +9 w m1

m2 stop na 35 bicie metków z rękawicą na boju! sellanie dropu czytanie ku potrzebnym nam do rozwijania postaci

stop na 45 bicie metków w dolinie sposobów jest wiele dt rudy itp polepasznie eq

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

najlepiej wypełniac reklamy posiedzisz z 1 dzien masz TP (z pl SM) na eq +9 całe

 

Też zaczynam gra na sg możesz dokładniej powiedzieć o co chodzi z tymi reklamami ? Albo dać jakiegoś tutka ?

sygnav2.jpg

Żegnam się z wami 95% warna ... Dziękuje serdecznie adminą którzy warnują za nic . Pozdrawiam .

sygnaxd.jpg

Już za niedługo nowy priv serwer mt2 ...

 

 

Opublikowano

A znasz jakieś sprawdzone strony do czegoś takiego ? Bo wiele jest takich które gówno dają ..

sygnav2.jpg

Żegnam się z wami 95% warna ... Dziękuje serdecznie adminą którzy warnują za nic . Pozdrawiam .

sygnaxd.jpg

Już za niedługo nowy priv serwer mt2 ...

 

 

Opublikowano

wlasnie co najlepiej z is-u na sg schodzi ? (ile kosztuje 1 przepa do v2)

MC PREMIUM USER OD 2011.05.11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11MAJ !!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...